Dzięki swym naturalnym walorom Muszyna oferuje szereg atrakcji zarówno zimą jak i latem. Dla lubiących aktywny wypoczynek czekają: narty, łyżwy, rowery, wycieczki górskie, pływanie,tenis, jazda konna, quady i wiele innych atrakcji.

 

 

Co warto zobaczyć:

 

 Zamek w Muszynie – ruiny zamku starostów Państwa Muszyńskiego z XIV wieku

 

Podzamkowy zespół dworski z XVIII/XIX

 

Barokowy kościół obronny z z XVII wieku z rzeźbami gotyckimi

 

Kapliczki św. Jana Nepomucena i św. Floriana na Rynku

 

Rezerwat Las Lipowy Obrożyska

 

                    Popradzki Park Krajobrazowy – jeden z największych w Polsce                     

 

********

 

     Na szczególną uwagę zasługują:
 
     Ogrody sensoryczne

 

 

Zapach lawendy, bzu, mięty czy szałwi, bogactwo barw kwiatów, zieleń trawy, szum wody, szelest liści, śpiew ptaków, a wszystko to na wyciągnięcie ręki w ogrodach sensorycznych znajdujących się zaledwie 1000 metrów od willi.

 

                                                           

  Park Baszta 

 

 

Można tam aktywnie spędzić czas na świeżym powietrzu  korzystając z urządzeń typu fitness i tym samym podnieść swoją sprawność fizyczną. Rekreacja ta skierowana jest dla wszystkich ludzi, bez względu na wiek i sprawność fizyczną, ponieważ urządzenia do ćwiczeń zróżnicowane są pod względem trudności i stopnia kondycji. Oprócz wyżej wymienionych atrakcji, na terenie obiektu znajdują się altany wypoczynkowe, w których można przyjemnie spędzić czas, niezależnie od warunków atmosferycznych.

 A wszystko to dosłownie na wyciągnięcie ręki, nieopodal willi.

 

 

 

       Więcej infomacji znajdziecie Państwo na stonie internetowej Muszyny www.muszyna.pl

 

                                                                         

  *******

 

Łagodne zbocza górskie okolic Muszyny, stanowią doskonałe zaplecze dla uprawiania narciarstwa zjazdowego i biegowego. Dostępne są wyciągi narciarskie w Powroźniku, Złockiem, Szczawniku, Jastrzębiku i Żegiestowie. Przepiękne widokowo  narciarskie trasy biegowe, czekają na turystów w Złockiem. Niewątpliwym atutem jest także  bliskość stacji narciarskich na Jaworzynie i Słotwinach w Krynicy. Dla nie jeżdżących na nartach czekają inne atrakcje jak kuligi, zimowa jazda konną, skutery śnieżne, oraz łyżwiarstwo po sztucznym lodowisku.

 

 

 

OŚRODKI NARCIARSKIE !!!

 

 

DWIE DOLINY Muszyna-Wierchomla-4km. od Willi ,to nowoczesny ośrodek narciarski z rozbudowaną siecią wyciągów i kolei krzesełkowych.

 Więcej informacji na: www.wierchomla.com.pl

 

 

 

JAWORZYNA KRYNICKA-10km. od Willi ,to najdłuższa w Polsce Kolej Gondolowa, posiadająca wiele tras narciarskich o różnym stopniu trudności, o przepustowości ok. 7500 osób na godzinę.

  Więcej informacji na: www.jaworzynakrynicka.pl

 

 

 

 TYLICZ-7km. od Willi ,to stacja narciarska  położona  na wysokości około 580 m n.p.m. w dolinie potoku Muszynka i Mochnaczka , która zapewnia wspaniałe warunki narciarskie, ciekawe trasy zjazdowe, oraz bogate zaplecze gastronomiczne i bezpłatne parkingi .
Więcej informacji na: www.tyliczski.pl/

 

 

 

CENTRUM NARCIARSKIE SŁOTWINY-12km. od Willi ,to ośrodek narciarski z tradycjami o średniej długości tras wynoszacych  około 1000 metrów. Wszystkie trasy są dośnieżane i oświetlone.
W ośrodku znajduje się szkółka narciarska, serwis sprzętu, wypożyczalnia sprzętu narciarskiego, oraz punkty gastronomiczne.

 Więcej informacji na: www.slotwiny.pl

 

 

 

  CENTRUM NARCIARSKIE AZOTY-14km. od Willi ,to doskonałe uzupełnienie stacji narciarskich na Słotwinach, piękna malownicza dolina, ze szczytu której na wyciągnięcie ręki mamy stoki Jaworzyny Krynickiej.

 Więcej informacji na: www.cnazoty.pl/ 

 

 

 

 To tylko kilka atrakcji jakie czakają na Państwa. Na szczególną uwagę zasługuje spływ kajakowy doliną Popradu, lodowisko oraz liczne baseny i kąpieliska w Muszynie. 


Kontakt
Adres:
ul. Zielona 37a
33-370 Muszyna
Telefon:
+48 503 - 909 - 585
+48 602 - 469 - 998
Partner:
nocowanie.pl
Numer rachunku bankowego:
ING Bank Śląski 94 1050 1399 1000 0091 4702 4575
Go to top