Willa „Majerzówka” mieści się  w malowniczej części Beskidu Sądeckiego w miejscowości Muszyna. To kameralne miasteczko województwa małopolskiego, swój niepowtarzalny urok zawdzięcza  położeniu w dolinie trzech rzek: Popradu oraz dwóch jego dopływów potoków Szczawnik i Muszynka. Przebywając w Muszynie praktycznie nie mamy czasu na nudę. Liczne atrakcje związane przede wszystkim z aktywną turystyką oraz z pięknym krajobrazem (Park Krajobrazowy) wypełnią każdą wolną chwilę.
Dla lubiących aktywny wypoczynek czekają: narty, łyżwy, rowery, wycieczki górskie, pływanie, jazda konna, quady i wiele innych atrakcji. Uzdrowisko ze swoimi kryształowymi strumieniami i zdrojami, pachnącymi bujnymi łąkami, rozległymi lasami, stanowi jedno z najpiękniejszych miejsc ziemi sądeckiej. Dzięki swemu położeniu turyści mogą liczyć na wspaniałe widoki, czyste powietrze, ciszę i spokój, a mineralne wody poprawiają nie tylko apetyt, ale leczą choroby układu pokarmowego, oddechowego i moczowego.
Więcej informacji o uzdrowisku Muszyna znajdziecie Państwo na stronie internetowej www.muszyna.pl
 
 
Zapraszamy do zapoznania się z podstroną „Sport i turystyka” gdzie uzyskacie Państwo więcej informacji o atrakcjach w Muszynie.
 
Poniżej przedstawiamy galerie która obrazuje położenie Willi „Majerzówka”


Kontakt
Adres:
ul. Zielona 37a
33-370 Muszyna
Telefon:
+48 503 - 909 - 585
+48 602 - 469 - 998
Partner:
nocowanie.pl
Numer rachunku bankowego:
ING Bank Śląski 94 1050 1399 1000 0091 4702 4575
Go to top