Willa „Majerzówka” mieści się  w malowniczej części Beskidu Sądeckiego w miejscowości Muszyna. To kameralne miasteczko województwa małopolskiego, swój niepowtarzalny urok zawdzięcza  położeniu w dolinie trzech rzek: Popradu oraz dwóch jego dopływów potoków Szczawnik i Muszynka. Przebywając w Muszynie praktycznie nie mamy czasu na nudę. Liczne atrakcje związane przede wszystkim z aktywną turystyką oraz z pięknym krajobrazem (Park Krajobrazowy) wypełnią każdą wolną chwilę.

Dla lubiących aktywny wypoczynek czekają: narty, łyżwy, rowery, wycieczki górskie, pływanie, jazda konna, quady i wiele innych atrakcji. Uzdrowisko ze swoimi kryształowymi strumieniami i zdrojami, pachnącymi bujnymi łąkami, rozległymi lasami, stanowi jedno z najpiękniejszych miejsc ziemi sądeckiej. Dzięki swemu położeniu turyści mogą liczyć na wspaniałe widoki, czyste powietrze, ciszę i spokój, a mineralne wody poprawiają nie tylko apetyt, ale leczą choroby układu pokarmowego, oddechowego i moczowego.

Więcej informacji o uzdrowisku Muszyna znajdziecie Państwo na stronie internetowej www.muszyna.pl

 

 

Zapraszamy do zapoznania się z podstroną „Sport i turystyka” gdzie uzyskacie Państwo więcej informacji o atrakcjach w Muszynie.

 

Poniżej przedstawiamy galerie która obrazuje położenie Willi „Majerzówka”


POŁOŻENIE WYPOSAŻENIE OBIEKTU POKOJE SPORT I TURYSTYKA
Copyright © 2012 Muszyna Majerzówka
Projekt i wykonanie: Firma Control